Fabet Sp. z o.o to nowoczesne przedsiębiorstwo potrafiące sprostać wysokim oczekiwaniom klientów oferując jednocześnie atrakcyjne warunki cenowe oraz dostosowane do indywidualnych potrzeb zaplecze logistyczne  i transportowe.  Ponadto wewnętrzny system nadzoru gwarantuje klientom Fabet Sp. z o.o  wysoką jakość oferowanych wyrobów.  Potwierdzeniem jest wykorzystanie naszych prefabrykatów na wielu prestiżowych budowach,  zarówno w kraju jak i za granicą.

Nasze prefabrykaty zastosowano w wielu znaczących inwestycjach, m.in.: budowy autostrad A-1, A-2, A-4, przejścia granicznego z Ukrainą w Hrebennem, stacji benzynowych PKN Orlen, Statoil i BP, budowy kanalizacji na trasie krajowej nr 25, Zakładu Termicznego Przekształcania Odpadów Komunalnych w Bydgoszczy oraz Zakładu Termicznej Utylizacji Odpadów w Koninie. Dostarczaliśmy nasze produkty na budowy polskich portów lotniczych: Kraków - Balice, Poznań - Ławica, Rzeszów - Jasionka, Mazury-Szymany oraz zbiorniki retencyjne na budowę trasy Armii Krajowej w Warszawie. Braliśmy udział przy rozbudowie infrastruktury przy Airbase w Łasku oraz przy budowie fabryki baterii LG CHEM w Biskupicach Podgórnych. Jedną z większych inwestycji, w której również wykorzystano nasze produkty była budowa kanalizacji obszaru Parku Krajobrazowego Puszcza Zielonka.

 

Stryków - węzeł Tuszyn

Ta strona wykorzystuje pliki cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Pliki te wykorzystywane są do gromadzenia statystyk odwiedzin naszej witryny. Więcej na ten temat możesz przeczytać tutaj

Close