o firmie
studzienki kanalizacyjne DN 800 - DN 5000
wpusty uliczne DN 450
monolityczne zbiorniki DN 800- DN 5000
studnie zapuszczane DN 1500, DN 2000, DN 2500, DN 3000, DN 3200, DN 3500, DN 4000 do układania rurociągów technikami bezwykopowymi (jako komory startowe, pośrednie i końcowe) 
zbiorniki  prostopadłościenne na ścieki i osady - typoszereg w zakresie i na zasadach określonych
w Aprobacie Technicznej IOŚ-PIB  
zbiorniki modułowe DN 5600 mające zastosowanie jako zbiorniki retencyjne lub przeciwpożarowe
wyroby betonowe i żelbetowe,  zgodne z indywidualnym zamówieniem i projektem zamawiającego
Firma FABET® Sp. z.o.o posiada w swojej ofercie pełen asortyment wysokiej jakości kręgów i dennic betonowych zgodnych
z normami i aprobatami technicznymi:
FABET® Sp. z o.o. jest firmą istniejącą na polskim rynku od 1999 roku, dla której znaczący wzrost jakości rozwiązań technicznych w budownictwie, jakie obserwujemy w Polsce od kilkunastu lat, stał się wyzwaniem i bodźcem do działania
w prawdziwie rynkowych warunkach. Powstanie firmy poprzedziły badania standardów europejskich w dziedzinie prefabrykatów betonowych do kanalizacji sanitarnej i deszczowej, a także wytyczenie jasnego celu: dążenie do wysokiej jakości produkcji, połączonej z  przestrzeganiem wszelkich norm związanych z ekologią i ochroną środowiska.
Wszystkie elementy produkowane są  z betonu spełniającego wymagania  normy PN-EN 206:2014-04
klasa wytrzymałości na ściskanie C40/50
zawartość wody w betonie - maksymalny stosunek woda/cement 0,45
stopień wodoszczelności W10
nasiąkliwość <5%
stopień mrozoodporności F 150
klasy ekspozycji związane z oddziaływaniem środowiska
korozja wywołana karbonatyzacją -  klasa ekspozycji XC4
korozja spowodowana chlorkami niepochodzącymi z wody morskiej - klasa ekspozycji XD3
korozja wywołana chlorkami pochodzącymi z wody morskiej - klasa ekspozycji XS3
agresja spowodowana zamrażaniem/rozmrażaniem przy udziale środków odladzających - klasa ekspozycji XF4 (minimalna zawartość powietrza 4,5 %)
agresja chemiczna - klasa ekspozycji XA3 ( stosowany  cement odporny na siarczany SR)
FABET® Sp. z o.o to nowoczesne przedsiębiorstwo potrafiące sprostać wysokim oczekiwaniom klientów oferując jednocześnie atrakcyjne warunki cenowe oraz dostosowane do indywidualnych potrzeb zaplecze logistyczne  i transportowe.  Ponadto wewnętrzny system nadzoru gwarantuje klientom FABET® wysoką jakość oferowanych wyrobów.  Potwierdzeniem jest ich wykorzystanie na wielu prestiżowych budowach,  zarówno w kraju jak i za granicą.

Nasze prefabrykaty zastosowano w wielu znaczących inwestycjach, m.in. budowy autostrad A-1, A-2, A-4, przejścia granicznego z Ukrainą w Hrebennem, stacji benzynowych PKN Orlen, Statoil i BP, budowy kanalizacji na trasie krajowej nr 25, Zakładu Termicznego Przekształcania Odpadów Komunalnych w Bydgoszczy oraz Zakładu Termicznej Utylizacji Odpadów
w Koninie. Dostarczaliśmy nasze produkty na budowy polskich portów lotniczych: Kraków - Balice, Poznań - Ławica, Rzeszów - Jasionka, Mazury-Szymany oraz zbiorniki retencyjne na budowę trasy Armii Krajowej w Warszawie.
Jedną z większych inwestycji, w której również wykorzystano nasze produkty była budowa kanalizacji obszaru Parku Krajobrazowego Puszcza Zielonka.

Mimo dużej konkurencji na rynku firma z powodzeniem buduje swoją markę nie tylko w oparciu o wysoką jakość produktów,
ale także klarowne i uczciwe zasady współpracy.

Producent prefabrykowanych elementów betonowych i żelbetowych do kanalizacji
Fabet
Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.